Jmenuji se Iveta Přecechtělová, narodila jsem se a nadále působím v Brně. Po studiu gymnázia jsem začala studovat Fakultu veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně.

V únoru  2014 jsem absolvovala kurz Equine body worker (EBW) v Anglii, který pořádala americká společnost Equinology. Koňské masáže se nedají studovat přímo v České republice, je potřeba vyjet do zahraničí. V tomto kurzu jsem plně využila svoje znalosti ze studia vysoké školy, zejména pak anatomii koně. Lektoři kurzu spolupracují s veterináři, řeší poruchy pohybového aparátu a nemocí koní. Kurz nelze absolvovat bez předchozí přípravy.

Po ukončení kurzu jsem se naplno vrhla do masírování koní, videodokumentace a fotodokumentace me práce, která byla nutná pro získání závěrečného certifikátu. Od června 2014 jsem oficiálně mezinárodně certifikovaný koňský masér s titulem EEBW. V České republice jsem prozatím jedna z mála, která se může pyšnit tímto titulem. Absolvování tohoto kurzu byl první krok na dlouhé cestě mého koňského masírování.
V červenci 2015 jsem se zúčastnila navazujícího kurzu týkajícího se koňských masáží - Equine body worker - advance technique level one.
Kurz byl zaměřen na zaktivnění  svalů, problémy sacrolumbární oblasti, temporomandibulární oblasti včetně sinusů hlavy koně, na posílení středu těla "core" a vnitřních pánevních svalů, mobilizaci kloubů a myofasicální techniky.

   Další absolvované kurzy
V září 2014 jsem se zúčastnila kurzu  Bowenovy metody masáží koní. Kurz se konal na Slovensku a pořádala ho známá lektorka Bowenovy metody Katarína Koleňová. Jedná se o jemnou svalou a tkáňovou metodu, která umožnuje koňskému tělu vrátit se do rovnováhy. Impulsy speciálních hmatů působí na nervový systém a podporují optimální průběh všech tělesných funkcí. 
Začátkem listopadu 2014 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda pro zvířata, který pořádala Andrea Dunová na mé alma mater. Andrea se původně věnovala lidem, později začala jako první aplikovat tuto metodu na zvířata. My jsme se věnovali převážně koním a psům.